بهمن ۱, ۱۳۹۵ سعید نوری بدون دیدگاه راهکارهای طراحی سایت

طراحی سایت ویژه شرکت های کوچک

راهکار ويژه پورتال هوشمند برای طراحی سایت ویژه شرکت های کوچک ، بر سه محور اصلي نمايش و ارائه خدمات و محصولات، معرفي شرکت و اطلاع رساني فعاليت هاي شرکت استوار است. بسته به نوع فعاليت و محصولات شرکت، امکان ايجاد فرآيندهاي ثبت سفارش آنلاين خدمات و محصولات شرکت در اين راهکار پيش بيني شده است. در اين راهکار به غير از صفحات عمومي مانند درباره ما، تماس با ما، خدمات، محصولات و … در فرآيند طراحی سایت امکان نصب و پياده سازي سرويس ها و ماژول هاي سفارش مشتري نيز وجود خواهد داشت. طراحي گرافيکي اختصاصي و ويژه و معماري محتواي اختصاصي از ديگر ويژگي هاي اين راهکار است.

آینده کسب وکارهای کوچک اقتصادی ، به تصویری که اینترنت از آنها می سازد بستگی دارد که این تصویر از وب سایت آنها بدست می آید. یک وب سایت دینامیک و حرفه ایی ، پلی برای حضور در صحنه بالاتر برای کسب وکارهای کوچک می باشد.

بدون در نظر گرفتن بزرگی و گستردگی کسب وکار ، شما نیاز به یک وب سایت فعال و در جهت کسب وکارتان دارید که توانایی ارتباط با همکاران و مشتریان بالقوه تان را داشته باشد .

وب سایت شما ، اولین تاثیر و درک از حرفه ایی بودن شرکتتان را به مشتریان بالقوه، کارمندان ، همکاران و سایر القاء می کند . راهبر مقرون به صرفه ترین راه حل های طراحی وب سایت را به شما ارائه می دهد که منجر به سهولت پیشرفت کسب و کار شما در مقایسه با زمان مصرفی ، می شود .

 

طراحی سایت ویژه شرکت های کوچک Small company design طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی پورتال

/ / /

نظر شما برای “طراحی سایت ویژه شرکت های کوچک”