نقش طراحی وب سایت در افزایش فروش
امتیاز ۵ براساس ۱ رای

جايگاه طراحی وب سایتی مناسب در افزایش فروش کالاها و خدمات شما کجاست؟ در فضای کسب و کاری امروز طراحی وب سایت براي يک کسب و کار و يک صنعت ديگر به عنوان فعاليتي فانتزي تلقي نمي شود.

 

صاحبان کسب و کار ها به طراحی وب سایت به عنوان یک  فعاليت استراتژيک و راهبردي در عرصه کسب و کار و به عنوان راهکاري جدي در افزايش فروش محصولات خود مينگرند.
امروز کمتر کسب و کار جدي را مي بينيد که در فضاي مجازي فعاليتي نداشته باشد. اين فعاليت ها از ارسال آگهي هاي رايگان اينترنتي در وب سايت هاي آگهي رايگان شروع شده و تا طراحی وب سایت هاي چند ده ميليون توماني ادامه مي یابد. اين نشان ميدهد که صاحبان کسب و کار و صنايع، اهميت فضاي مجازي و وب سايت هاي اينترنتي را در افزايش فروش محصولات خود دريافته اند.
با اين فرض که پذيرفته ايم طراحي يک وب سايت مناسب راهکار مناسبی براي افزايش فروش است در مرحله بعد بايد نسبت به سياستگذاري هاي لازم در اين زمينه اقدام کنيم:
۱-فرآيندهاي توليد و انتشار محتوا و مطلب در سازمان و شرکت شما چگونه است؟
۲-چه کسی قرار است مديريت وب سايت را پس از طراحي آن بر عهده بگيرد؟
۳-وظايف بخش ها و افراد مختلف در تغذيه اطلاعاتي وب سايت چيست؟
۴-و …
پس از پاسخ به اين سوالات، بايد يک شرکت طراحی وب سایت، اين پروژه را بر عهده بگيرد. اين مرحله  با توجه به شرکت هاي متعددي که مدعي طراحی وب سایت هستند يکي از سخت ترين مراحل و بخش مهمي از تصميم گيري شماست. کمي تحقيق در اين مرحله ميتواند از ضرر و زيان هاي آتي و اتلاف زمان و هزينه شما در فرآيند طراحی وب سایت به شدت بکاهد. بررسي نمونه کارهاي قبلي شرکت ها و تماس با مشتريان آن ها و اندازه گيري ميزان رضايت مشتريان در اين زمينه ميتواند راهگشا باشد.
پس از فرآيند انتخاب شرکت و پايان طراحی وب سایت، نوبت شماست تا با مديريت صحيح وب سايت خود بتوانيد بازديد کننده و مخاطب به وب سايت خود جلب کرده و از اين طريق نسبت به افزايش فروش خود اقدام کنيد. به جرات ميتوان گفت دشوارترين مرحله ايجاد يک وب سايت موفق، به فرآيند پس از طراحی و به مديريت وب سايت باز ميگردد. اين مرحله به زير مرحله هايي شامل تولید و مديريت محتوا، بهينه سازي براي موتورهاي جستجو، مديريت کاربران و … باز ميگردد. گرچه در بسياري از موارد خيلي از صاحبان وب سايت ها حتي مرحله مديريت وب سايت خود را نيز به شرکت هايي که در زمينه مديريت وب سايت ها فعاليت کرده برونسپاري کرده و اين فعاليت ها را هم واگذار ميکنند. اما در صورتي که ميخواهيد خودتان اين فعاليت را بر عهده بگيريد پيشنهاد ميکنيم در اين خصوص مطالعه کنيد و مهارت هاي خود را افزايش دهيد.

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت ما

نظر شما برای “نقش طراحی وب سایت در افزایش فروش”