هوشمند همه سایت ها را اختصاصی طراحی می کند

طراحی سایت های هوشمند به ازای هر مشتری، به شکل کاملا اختصاصی انجام می شود. فرایند طراحی سایت در هوشمند از مرحله مطالعات اولیه تا طراحی گرافیکی و اجرای نهایی بنا بر ماهيت کسب و کار مشتری صورت می پذيرد.

هوشمند برای صفحه اول گوگل برنامه دارد

در اکثر پروژه های طراحی سایت که به وسیله هوشمند صورت گرفته است، کلمات کلیدی مرتبط با آن کسب و کار در رتبه های اول گوگل دیده می شوند. با طراحی سایت به وسیله هوشمند به رتبه های برتر گوگل صعود می کنید.

به روز رسانی وب سایت با هوشمند آسان است

طراحی سایت در هوشمند به گونه ای انجام می گیرد که کاربران با کمترین سطح دانش از وب و کامپیوتر نیز بتوانند وب سایت خود را به روز کنند. نرم افزار مورد استفاده در طراحی سایت هوشمند، کاربر پسند، آسان و دوست داشتنی است.

پشتیبانی هوشمند، سریع، دقیق و صمیمی است

پس از فرایند طراحی سایت، پشتیبانی وب سایت طراحی شده، مهمترین دغدغه مشتریان است. تیم پشتیبانی هوشمند دقیق، کارآزموده و صمیمی است. تیم پشتیبانی هوشمند سوالی را بی پاسخ نمی گذارد. در این مورد بهتر است از مشتریان طراحی سایت ما استعلام کنید.

قدرت نرم افزار هوشمند امکان اجرای پروژه های خاص را فراهم می کند

نرم افزار استفاده شده در طراحی سایت هوشمند، امکان اجرای پروژه های خاص را فراهم میکند. ما میتوانیم با استفاده از این نرم افزار نیازمندیهای خاص و فرایندهای پیچیده سازمانی را نیز پیاده کنیم. برای اطلاع از این نمونه ها میتوانید با ما تماس بگیرید.

از کسب و کار های بسیار کوچک تا سازمان های بسیار بزرگ تحت پوشش راهکارهای هوشمند

ما برای کسب و کارهای مختلف، از یک کسب و کار کوچک تا سازمانی بسیار بزرگ راهکار داریم. طراحی سایت و طراحی پورتال با هوشمند متناسب با ابعاد کسب و کار و سازمان شما صورت میپذیرد. برای اطلاع از راهکار های ما، با ما تماس بگیرید.

نمونه کارهای طراحی سایت هوشمند را ببینید

ما با نرم افزار طراحی سایت هوشمند، وب سایت های بسیاری را طراحی کرده ایم. نمونه وب سایت های طراحی شده ما را ببینید و برای اطلاع از میزان رضایتمندی مشتریان ما از خدمات و پشتیبانی ما حتما با مشتریان طراحی سایت ما تماس بگیرید.

ارتباط با شرکت فرا افزار هوشمند
درباره پورتال هوشمند

هوشمند یک شرکت پیشرو در حوزه فناوری های وب است. این شرکت در سال 1391 پایه گذاری شد.
شرکت مهندسی داده پردازی فرا افزار هوشمند از بدو تاسیس خود تا کنون، توانسته است پروژه طراحی پورتال و طراحی وب سایت ده ها سازمان و شرکت تجاری و صنعتی را به اجرا برساند. زمینه فعالیت هوشمند، طراحی سایت، طراحی پورتال های سازمانی و اینترنتی و سیستم های مدیریت محتوا است. ادامه...

پروژه های جاری طراحی سایت و پورتال

  • طراحی وب سایت ابزار کنترل
  • طراحی وب سایت موسسه خیریه مکتب امیرالمومنین
  • طراحی وب سایت سامانه ایران انتقال
  • طراحی وب سایت الپریب
  • طراحی وب سایت گروه مهندسی مکانیک آسیا
  • طراحی وب سایت شرکت دودمان
  • طراحی وب سایت سبد گردان آسمان

نمونه های طراحی سایت و طراحی پورتال