20 ژانویه 2017 سعید نوری بدون دیدگاه راهکارهای طراحی سایت
طراحی سایت ویژه اشخاص و شخصیت ها

طراحی سایت ویژه اشخاص و شخصیت ها

پزشکان، وکلا، مهندسان، هنرمندان و يا کليه افرادي که در حوزه کاري خود داراي تخصص ويژه اي هستند ممکن است تمایل به ارائه و معرفي تخصص ويژه خود به کاربران و مخاطبين را داشته باشند. راهکار ويژه پورتال هوشمند براي اين دسته از افراد مبتني بر شناخت و تحليل نيازمندي هاي ويژه اين افراد قبل از فرآيند طراحی سايت است. اما به صورت کلي اين راهکار به صاحبين اين وب سايت ها اين امکان را ميدهد تا از طريق امکانات مختلف و ويژه اي که در اين راهکار پيش بيني شده است به معرفي خود و تخصصشان بپردازند. امکان معرفي آثار و مقالات علمي و هنري، فعاليتهاي اجتماعي، مشاوره هاي عمومي و موردي، گالري تصاوير و … از امکانات راهکار ويژه پورتال هوشمند براي طراحی سایت ویژه اشخاص و شخصیت ها ست.

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

با توجه به افزایش استفاده از موبایل و تبلت برای گردش در وب سازگاری نمایش وب سایت در موبایل به امری ضروری برای سایت ها تبدیل شده است و برای آنکه سایت ها کاربران موبایلی خود را از دست ندهند می بایست سایت سازگار با موبایل طراحی گردد. طراحی ریسپانسیو یکی از راه های سازگار سازی وب سایت با موبایل و تبلت و بهترین روش این کار می باشد و بهتر است طراحی سایت به صورت ریسپانسیو طراحی گردد. همچنین گوگل این روش را به عنوان بهترین روش سازگاری وب سایت با موبایل معرفی نموده است.

بخش نظرات

برای مطالب وب سایت می توان بخش نظرات در نظر گرفت تا کاربران بتوانند در سایت نظرات خود را در زمینه موضوعات مختلف در سایت اعلام نمایند که این مورد باعث پویایی وب سایت خواهد گردید. البته می بایست این نظرات قبل از فعال سازی در سایت توسط مدیر سایت تایید شوند تا مشکلی نداشته باشند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

این قابلیت این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند مطلب مورد نظر خود را در شبکه اجتماعی خود به راحتی و تنها با کلیک بر روی لینک مورد نظر به اشتراک بگذارند. این مورد در کنار افزایش به ترافیک مقالات وب سایت به رتبه وب سایت در موتورهای جستجو نیز کمک خواهد نمود.

 

طراحی سایت ویژه اشخاص و شخصیت ها Custom design of individuals and personalities طراحی سایت طراحی پورتال

/ / / / / /

نظر شما برای “طراحی سایت ویژه اشخاص و شخصیت ها”