20 ژانویه 2017 سعید نوری بدون دیدگاه راهکارهای طراحی سایت
طراحی سایت ویژه شرکت های کوچک

طراحی سایت ویژه شرکت های کوچک

راهکار ويژه پورتال هوشمند برای طراحی سایت ویژه شرکت های کوچک ، بر سه محور اصلي نمايش و ارائه خدمات و محصولات، معرفي شرکت و اطلاع رساني فعاليت هاي شرکت استوار است. بسته به نوع فعاليت و محصولات شرکت، امکان ايجاد فرآيندهاي ثبت سفارش آنلاين خدمات و محصولات شرکت در اين راهکار پيش بيني شده است. در اين راهکار به غير از صفحات عمومي مانند درباره ما، تماس با ما، خدمات، محصولات و … در فرآيند طراحی سایت امکان نصب و پياده سازي سرويس ها و ماژول هاي سفارش مشتري نيز وجود خواهد داشت. طراحي گرافيکي اختصاصي و ويژه و معماري محتواي اختصاصي از ديگر ويژگي هاي اين راهکار است.

آینده کسب وکارهای کوچک اقتصادی ، به تصویری که اینترنت از آنها می سازد بستگی دارد که این تصویر از وب سایت آنها بدست می آید. یک وب سایت دینامیک و حرفه ایی ، پلی برای حضور در صحنه بالاتر برای کسب وکارهای کوچک می باشد.

بدون در نظر گرفتن بزرگی و گستردگی کسب وکار ، شما نیاز به یک وب سایت فعال و در جهت کسب وکارتان دارید که توانایی ارتباط با همکاران و مشتریان بالقوه تان را داشته باشد .

وب سایت شما ، اولین تاثیر و درک از حرفه ایی بودن شرکتتان را به مشتریان بالقوه، کارمندان ، همکاران و سایر القاء می کند . راهبر مقرون به صرفه ترین راه حل های طراحی وب سایت را به شما ارائه می دهد که منجر به سهولت پیشرفت کسب و کار شما در مقایسه با زمان مصرفی ، می شود .

 

طراحی سایت ویژه شرکت های کوچک Small company design طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی پورتال

/ / /

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت ما

نظر شما برای “طراحی سایت ویژه شرکت های کوچک”