20 ژانویه 2017 سعید نوری بدون دیدگاه راهکارهای طراحی سایت
طراحی پورتال ویژه موسسات مالی
امتیاز ۳ براساس ۱ رای

طراحی پورتال ویژه موسسات مالی

پورتال هوشمند راهکار اختصاصي خود را براي طراحی پورتال ویژه موسسات مالی بر اساس ترکيب و چيدمان ويژه اي از سرويس ها و ماژول هاي نرم افزار مديريت محتوا و پورتال خود تدارک ديده است. ماحصل اين راهکار در بانک ها و موسسات مالي نظام مند سازي شيوه ارائه اطلاعات به مخاطبان (اعم از مشتريان و کارکنان) در شبکه اينترنت و شبکه داخلي سازمان است. پيشنهاد ويژه پورتال هوشمند در اين راهکار ايجاد ارتباطات يکپارچه وب سايت و يا پورتال با سيستم هاي داخلي موسسه است.

اين يکپارچه سازي در زمان طراحی سایت در واقع کمک ميکند تا مشتري بتواند از خدمات ارائه شده توسط سيستم هاي داخلي به واسطه پورتال بهره برداری کند. محور دوم اين راهکار پياده سازي فرآيندهاي ارائه خدمات به مشتري به صورت الکترونيکي است، منظور از اين مهم، پياده سازي فرآيندهايي است که تا کنون به صورت دستي و يا با مراجعه حضوري مشتري به شعبات موسسه، مانند فرآيندهاي تکميل فرم هاي درخواست تسهيلات، افتتاح حساب و … صورت ميگرفته است.

طراحی پورتال ویژه موسسات مالی کشور یکی از پیشرفته ترین سیستم های اینرنتی را دارا می باشد و برای سهولت کار خود و مشتریان خود اقدام به طراحی سایت می نمایند تا مشتریان بتوانند کارهای بانکی خود را بدون مراجعه به بانک از طریق اینرنت انجام دهند و شرکت طراحی سایت وبیم نیز برای ارائه خدمات و طراحی سایت بانک و موسسات مالی آماده ارائه خدمات به بانک های کشور می باشد.

طراحی پورتال ویژه موسسات مالی طراحی سایت طراحی سایت بانک طراحی سایت موسسات مالی طراحی پورتال

/ / /

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت ما

نظر شما برای “طراحی پورتال ویژه موسسات مالی”